مشاوره و سفارش

  • 10 − 6 =

مولکولارسیو ها

مولکولارسیو یا Molecular sieve ( غربال یا الک های مولکولی ) موثرترین گزینه برای حذف آب از مایع ها و گازها است .زمانی که یک گاز یا مایع از الک مولکولی عبور می کند ، ذرات کوچک جذب شده و ذرات بزرگ عبور می کنند . برخلاف فیلترهای دیگر، ماده ی جذب شده به تله می افتد . بنابراین ، زمانی که آب به جاذب مولکولارسیو نفوذ می کند ، در آن گرفتار شده و در تخلخل ها حفظ می شود که این عمل باعث حذف شدن آب از مایع یا گاز می شود .

spherical-1
unnamed

زئولیت طبیعی

کلینو پتیلولیت:به طور کلی کاربرد تجاری عمده زئولیت در صنایع یه عنوان جاذب سطحی است.از کاربردهای زئولیت می‌توان موارد زیر را به اختصار بیان نمود:
در کشاورزی،محصولات خانگی،محصولات صنعتی،کاربرد در راکتور و رادیو اکتیو،محیط زیست،تصفیه آب و فاضلاب،دامداری،طیور،و …

انواع زئولیت طبیعی و مولکولارسیو ها

*-مولکولارسیو _10x
*مولکولارسیو_13x
*مولکولارسیو_3A
*مولکولارسیو_4A
*مولکولارسیو_5A
*جاذب_Zsm5
*زئولیت کلینو پتیلولایت

unnamed (1)

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
زئولیت طبیعی-سفارشیموجودتماس بگیرید
مولکولارسیو ها-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • 11 − 4 =

درباره ما :

گروه بازرگانی مفید، از سال 1395 در زمینه واردات انواع (مولکولارسیو) اکتشاف،استخراج،تولید و فروش و صادرات زئولیت (کلینو پتیلولیت) فعالیت خود را آغاز کرده و با انجام خدمات فنی و مشاوره ای ،انجام مشارکت و سرمایه گذاری در معادن و فروش مواد معدنی مرغوب و با کادری مجرب تلاش دارد تا با بهبود پیوسته خدمات و توسعه بازار معدن و مواد معدنی، نقش پر رنگی در صنعت معدنکاری کشور داشته باشد . مشاوره رایگان در خصوص خرید و فروش همه روزه انجام میپذیرد. ثبت سفارش به صورت تماس تلفنی و یا از طریق واتساپ و ارسال به تمام نقاط داخلی و خارجی بدون محدودیت مکان و مقدار امکان پذیر میباشد.

مدیر فروش مجموعه مفید

مهدی بینایی

تماس بگیرید